U13 | Vransko– Velenje (2:2)

Ekipa U13 je v nedeljo, 17.4.2016, na domačem igrišču pričakala ekipo Rudarja iz Velenja. Naši so tekmo začeli prepričljivo in si že v uvodnih minutah priigrali nekaj zelo lepih priložnosti. Očitna premoč se je potrdila v osmi minuti, ko je zabil David Beršnjak ter s tem še enkrat potrdil svojo strelsko formo. V nadaljevanju prvega polčasa so si tudi gostje priborili nekaj manjših priložnosti, ki pa jih niso uspeli realizirati.

V začetku drugega polčasa smo goste z visokim presingom prisilili v napako na sredini igrišča ter po bliskovitem šprintu in super zaključku Lovrota Praprotnika povedli z 2:0. Naša ekipa je nato imela še dve izjemni priložnosti za 3:0 s katerimi bi najbrž že odločili zmagovalca, ki pa ju na žalost nismo uspeli zaključiti. Neizkoriščene priložnosti so se nam maščevale, tako so v 44. minuti nasprotniki, po dosojeni najstrožji kazni, uspeli rezultat znižati na 2:1. Gostom je gol priključka dal krila in v 53. minuti so po proti napadu uspeli izenačiti. Zadnjih sedem minut je naša ekipa pritiskala in iskala zmagoviti zadetek vendar je na koncu zmanjkalo časa in ostalo je pri rezultatu 2:2. Na žalost nam je proti koncu tekme padla koncentracija, posledično pa smo v boju za prvaka izgubili veliki dve točki. Naslednjo nedeljo nas čaka težek obračun, katerega bo gostila ekipa iz Žalca.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja