U13 | Zreče– Vransko (1:4)

P1140829 P1140833 P1140847P1140823Na deževno nedeljo, 15. 5. 2016, smo s selekcijo U13 gostovali v Zrečah. Po treh zaporednih remijih smo v boju za prvo mesto na tej tekmi nujno potrebovali zmago. Naši bojevniki so v uvodu tekme prikazali zelo dobro igro in uspeli povesti že v 5. minuti, ko je Jure Korošec čudovito zadel iz razdalje.Po vodstvu pa so domačini prevzeli pobudo in bili konkretnejši nasprotnik. V 24. minuti se jim je boljša igra obrestovala in uspeli so izenačiti na 1:1.

V drugem delu je naša ekipa prikazala verjetno enega najboljših polčasov v tej sezoni. Od začetka so pokazali kdo je gospodar na igrišču. V 38. minuti je po lepi podaji iz kota Pascala Mojzeša, šolsko z glavo, zadel Domen Janež. Našim je gol dal krila in še naprej smo spremljali zelo borbeno ekipo Vranskega, za katero ni bilo izgubljene žoge. Pritisk so vršili praktično skozi cel drugi polčas. Domačini iz Zreč so našemu pritisku naslednjič podlegli v 54. minuti, ko je čudovito na drugo stativo podal Gašper Černe, kjer je žogo povsem osamljen pričakal Domen Janež in z drugim zadetkom z glavo na tej tekmi popeljal Vranšane v vodstvo s 3:1. Naši bojevniki se še vedno niso ustavili in tik predkoncem tekme je, s prvim hat-trickom v tej sezoni, Domen Janež postavil končni izid 1:4. Celotni ekipi iskreno čestitamo za zelo borbeno in disciplinirano igro.