U13 | Vransko– Vojnik (2:2)

V nedeljo, 8. 5. 2016, smo s selekcijo U13 odigrali domačo tekmo proti ekipi iz Vojnika. Naša ekipa je začela bolj konkretno, vendar pa do vodstva takoj na začetku ni uspela priti. V 9. minuti so gostje izkoristili napako našega vratarja in povedli z 0:1. Do konca prvega polčasa so naši nadaljevali z boljšo igro od nasprotnika in v 27. minuti, je David Beršnjak s strelom iz razdalje, izenačil izid.

Na začetku drugega dela, smo z zelo všečno igro, nasprotnika stisnili na njihovo polovico. To se nam je obrestovalo že v 35. minuti, ko je Kristjan Aleš povedel naše v vodstvo. Po vodilnem zadetku smo še naprej spremljali dobro igro Vranšanov, ki pa so priložnosti zapravljali eno za drugo. Vse skupaj senam je maščevalo v 55. minuti, ko so po slabem izbijanju naše obrambe, gostje zabili gol v prazno mrežo. Zadnjih 5 minut smo spet pritisnili in iskali zmagoviti zadetek, vendar so gostje pritisk odbili in tako se je tekma končala 2:2. To je bil že tretji zaporedni remi s katerim smo zgubili prvo mesto na lestvici.