U13 | Žalec – Vransko (1:1)

V nedeljo, 24.4.2016, je ekipa U13 gostovala pri ekipi iz Žalca. Na začetku tekme so bili naši fantje v podrejenem položaju. Domačini so prevzeli pobudo in imeli žogo več v svojih nogah, pripravili pa so si tudi več priložnosti. Našo ekipo je v prvem delu z izjemnimi obrambami reševal vratar, ki pa je bil na žalost glavni krivec za prejeti gol v 26. minuti, ko je po poigravanju pred golom izgubil žogo in tako omogočil, da so domačini žogo potisnili v prazen gol. Žalec je z vodstvom 1:0 zaključil prvi polčas.

Kot v večini tekm v prvem delu prvenstva, smo tudi tokrat spet potrebovali prejet zadetek za boljšo igro. V drugem delu smo gledali dosti boljšo ekipo Vranskega, ki je prek Beršnjaka izenačila že v 3. minuti nadaljevanja. Sledila je zanimiva tekma ter dvoboj poln priložnosti na obeh straneh. Domačini so zatresli dve prečki, spet pa nas je z nekaj super obrambami rešil vratar Samo Bajde. Naše priložnosti so se vrstile predvsem proti koncu tekme, ko smo imeli dve odlični proložnosti, ki ju na žalost ponovno nismo uspeli izkoristiti. Rezultat je ostal 1:1,  z drugim zaporednim remijem pa smo izgubili prvo mesto na lestvici. Fantje in dekle se bodo po prvomajskem premoru vrnili na igrišče, ko bodo 8.5.2016, doma igrali proti Vojniku.