U11 | Polzela – Vransko 1:2

V soboto, 16.4.2016, smo s selekcijo U11 igrali prvenstveno tekmo proti ekipi ND Polzela. V prejšnjem krogu smo proti Šoštanju doma doživeli visok poraz, tako da je bil primarni cilj predvsem pokazati boljšo igro, kot je bila tista prejšnji teden. Naši fantje so začeli dobro in v uvodnih minutah pokazali nekaj lepih kombinacij, ki pa so bile premalo za hitro vodstvo. Gostje so v sredini prvega dela izkoristili napako v naši obrambni vrsti ter povedli z 1:0. Po prejetem golu so Vranšani pokazali nekoliko bolj odločno igro in še pred koncem prvega polčasa, je Luka Božič izenačil.

V drugem delu smo spremljali precej izenačeno tekmo, v kateri pa so naši fantje uspeli tehtnico prevesiti na našo stran, kar se je pokazalo približno 10 minut pred koncem srečanja, ko je zabil Aleš Poljanšek. Sledile so manjše priložnosti na obeh straneh vendar je izid ostal nespremenjen. Fantom čestitamo za prvo zmago v spomladanskem delu.