U13 | Ljubno – Vransko (2:3)

Ekipa U13 je v nedeljo, 10.4.2016, igrala zahtevno gostovanje na Ljubnem ob Savinji. Domači so pred tekmo bili naši prvi zasledovalci na vrhu lestvice, tako da je bil ta obračun vsekakor derbi 11. kroga. V začetek tekme so naši krenili bolj odločno in že v prvi minuti je David Beršnjak izkoristil napako v obrambi domačih ter zabil za 0:1. Hiter gol nam je dal dodatnega zagona, tako je obramba Ljubnega ponovno klonila v sedmi minuti, ko je po super solo akciji in podaji Pascala Mojzeša ponovno zabil naš kapetan. Fantje in dekle, so v prvih dvajsetih minutah prikazali kvalitetno igro z velikim številom podaj in nevarnimi akcijami. Eno izmed priložnosti je v sedemnajsti minuti, po podaji Lana Pirnata, kronal Kristjan Aleš in rezultat povišal na 3:0. Proti koncu polčasa so gostje iz kota izid znižali na 1:3, kar je bil tudi rezultat polčasa.

V drugem polčasu naši bojevniki niso pokazali igre, ki bi bila primerljiva s tisto v prvem polčasu. Kljub slabši igri so imeli še dve super priložnosti za ponoven zadetek, s katerim bi tekmo lahko mirno pripeljali do konca. Zapravljene priložnosti so se nam maščevale približno deset minut pred koncem srečanja, ko so gostje zadeli za rezultat 2:3. V zaključku tekme smo gledali bolj nevarne domačine in še bolj borbene Vranšane, ki so uspeli zaustaviti vse nalete Ljubnega. Tako so zmagovalne tri točke odšle na Vransko.Celotni ekipi čestitamo za super predstavo. Še posebej pa velja pohvaliti naše navijače, ki so se zbrali v res velikem številu ter nudili bučno podporo igralcem skozi celotno tekmo.