U13 | Vojnik – Vransko (2:2)

V torek 6.10.2015 je naša ekipa u13 igrala zaostalo tekmo v Vojniku. Pred srečanjem lahko rečemo, da smo veljali za favorita, saj smo na lestvici bili precej višje. Vendar ta vloga je večkrat v breme kot pomoč in to smo lahko na tej tekmi tudi videli. Naši so bili na začetku tekme povsem neprepoznavni. Vojnik je vseskozi bil nevarnejši in v 16. minuti so tudi povedli. V navadi je, da se po prejetem zadetku prebudimo in zaigramo dobro, vendar tokrat temu ni bilo tako. Fantje so še vedno “sanjali” in v 24. minuti nas je Vojnik kaznoval še enkrat. Tokrat smo potrebovali dva prejeta zadetka da smo se prebudili in v končnici prvega polčasa je Lovro Praprotnik zabil gol za zmanjšanje zaostanka. V drugem delu smo prikazali malenkost boljšo igro, vendar še vedno je bila to bleda senca predstave proti Zrečam. V 38. minuti je Gašper Černe spet pokazal svoje kvalitete pri izvajanju prekinitev in rezultat izenačil na 2:2. Do konca tekme je bilo še po nekaj priložnosti na obeh straneh, vendar se je tekma končala s tem izidom. Z remijem smo sicer skočili na prvo mesto lestvice, vendar ostaja grenak priokus saj vemo, da so fantje sposobni takšne tekme gladko zmagovati. S to predstavo smo pokazali, da se ti podcenjevanje nasprotnika skoraj vedno maščuje in upajmo, da bodo fantje premislili o svojem početju in v nedeljo v Šoštanju pokazali povsem drug obraz.