U11 | Vransko – Ljubno (4:8)

V petek 2.10.2015 so naši fantje u11 na Vranskem pričakali ekipo iz Ljubnega. Po suvereni zmagi proti Polzeli je bilo v našem taboru prisotno veliko samozavesti. To pa se nam je maščevalo. Neprepričljiv začetek naših so gostje kronali že na začetku tekme in zabili 2 zadetka. Naši so uspeli kar hitro zaostanek zmanjšati, ampak so gostje do polčasa zabili še 2 zadetka. V drugem polčasu so naši vršili izjemen pritisk na goste in vseskozi napadali, žoga pa ni hotela it v gol. Nekaj nezbranosti v naši vrsti so gostje spet izkoristili in zabili še 4 zadetke. Na koncu tekme so se naši zbrali in uspeli zabiti še 3 zadetke vendar je to bilo premalo. Končni rezultat je bil 4:8. Naši so pokazali kako se ti preveč podcenjevalni pristop hitro maščuje. Pozitivna stvar v tej tekmi je vsekakor izjemen debi Tevža Pikla, ki je zabil 3 zadetke in pokazal, da bo tej ekipi skozi sezono še veliko pripomogel.