U13 | Vransko – Ljubno ( 2 : 2 )

Vransko-Ljubno
Vransko:Ljubno
Dečki U13 so na domačem igrišču branili prvo mesto na lestvici, ki so ga z visoko zmago (4:1) dosegli na gostovanju v Šentjurju. nike huarache air jordan en soldes Naši fantje so začeli silovito in si že v 3. ugg men Chaussures Adidas new balance 574 nike air max 2018 adidas minuti priborili najstrožjo kazen. adidas zx 500 timberland homme nike internationalist chaussure nike pour homme new balance soldes Žal je nismo uspeli realizirati, kar pa je proti koncu polčasa uspelo gostom, ki so tako na polčas odšli s prednostjo. asics kinsei adidas ace Po polčasu so se fantje zbrali in na hitro zabili dva gola. Narekovali so tempo in iskali še tretji zadetek, ki bi tekmo najbrž odločil. ugg australia timberland homme air jordan pour homme pas cher ugg 2017 Nažalost nismo izkoristili nekaterih zrelih priložnosti, kar se nam je maščevalo v 50. adidas stan smith Pas Cher adidas nmd minuti ko so gostje izenačili. ugg grise Naši fantje so do konca tekme še vršili pritisk na nasprotnikov gol, vendar žoga ni hotela v gol. bottes timberland asics gel lyte 5 Tekma se je tako končala 2:2.